Susisiekite su mumis
+370-41-504355

Antstolio kontora

2003 m. sausio 1 d., įsigaliojus naujam Lietuvos Respublikos Civilinio proceso kodeksui ir Antstolių įstatymui, Lietuvoje pradėjo veikti privatūs antstoliai. Antstolio Tomo Ubarto kontora įsteigta 2003 m. sausio mėn., įsikūrusi pačiame Šiaulių miesto centre, turinti skyrių Kelmės mieste, yra viena didžiausių antstolių kontorų Šiaurės Lietuvoje, o aptarnaujama teritorija apima ne tik Šiaulių miesto, bet ir Šiaulių, Radviliškio, Kelmės, Raseinių, Joniškio, Pakruojo ir Pasvalio rajonų apylinkių teismų veiklos teritorijas. Antstolio kontora vykdo išieškojimus pagal teismų sprendimus ar kitus vykdomuosius dokumentus, bei teikia kitas teisines paslaugas, tokias kaip:

– Tarpininkavimas vykdant turtines prievoles iki teismo;
– Skolų prevencija;
– Faktinių aplinkybių konstatavimas;
– Dokumentų perdavimas ir įteikimas;
– Teisinės konsultacijos visoje Lietuvos teritorijoje.

Antstolio Tomo Ubarto kontoroje įdiegtos skolininkų apskaitos kompiuterinės programos, todėl mes galime apdoroti didelius kiekius informacijos, o tai nulemia greitą bei savalaikį vykdomųjų veiksmų atlikimą.

Patikėdami savo rūpesčius mums, Jūs gausite iš karto visą paslaugų kompleksą – nuo skolų prevencijos iki teisminio skolų išieškojimo. Iškilus problemoms Jums nereikės blaškytis po įvairias įstaigas ir institucijas, žinosite, kad patikėjote savo problemas kvalifikuotiems specialistams.